fbpx

FARK YARATIN

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE

Aynı kordinattan çekim ile proje gelişim takibi
Sahip olduğunuz manzarayı gösterin
Gerçek mekana 3D render yerleşimi

HAVADAN
GÖRÜNTÜLEME

Turizm işletmeleri, fabrikalar,
üniversiteler, eğitim kurumları,
etkinlik alanları için etkileyici
fotoğraf ve video çekimleri

Yaratıcı açılar
Muhteşem imajlar

Etkileyici tanıtımlar, başarılı reklamlar

Basit bir hava çekiminden karmaşık bir çekime, küçük bütçeden tam ölçekli bir film bütçesine kadar, fikirleri muhteşem, etkileyici, paylaşılabilir bir filme dönüştürüyoruz.

Hava çekimi; tesis, şantiye, fabrika, konut projesi, otel gibi boyutlarını tam olarak izleyiciye göstermek gereken yerlerde ya da ulaşılması güç doğa koşullarında prodüksiyon yapılması söz konusuysa kaçınılmazdır. Hava fotoğrafçılığımız ve video işlerimizin tamamında yer alan teknoloji ve deneyimimizi tutkularımız ile birleştiriyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Havadan Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Born To Fly

HEMEN ARA

Kaliteli bir sonuca ulaşmak için sadece uçmayı bilmek yeterli değildir! Pilotun, fotoğraf ve ışık bilgisinin de iyi olması gerekir.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı deneyimli fotoğrafçı pilotlarımız ile işletmeleri ve projeleri havadan fotoğraflıyoruz.

Film Hizmeti

Havadan Görüntüleme ve Kurgu

Born To Fly

İmajların söyleyecekleri var!
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı deneyimli pilotlarımız ile uçuyoruz, film ekibimiz ile projelendiriyoruz ve kurguluyoruz.

Hava Çekimi

Havadan Görüntüleme & Video Çekimi

Born To Fly

Hava çekimi ekibimiz (pilot ve görüntü yönetmeni) öncelikle çekim alanında keşif yapmaktadır. Ardından hava çekim senaryosu - storyboardu oluşturulur. Doğru ışık kullanımı ve profesyonel çekim ile muhteşem görüntüler yakalanır.

Uçmak Serin ve Mavi

En İyi Teklifi Alın!