Ajans Hizmeti

2010 yılından beri yükselen bir ivmeyle çalışan ajansımız, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti sunmaktayız. Üretilecek ürünün iyi bir kurgu içinde tüketici ile buluşması için doğru planlamaya ihtiyaç vardır. Babil Kulesi olarak biz, süreci planlama ile başlatır ve yaratıcı tasarıma uygularız. Video prodüksiyondan, fotoğraf çekimine, grafik tasarımdan, üç boyutlu görselleşitirmeye kadar geniş bir alanda sahip olduğumuz yetkinlik ile fikrimizi somutlaştırırız. Son noktada ise fikrimizi kitle ile buluşturmak vardır. Dijital mecralarda sahip olduğumuz deneyim ile hedef kitlenize en verimli şekilde ulaşmak için çalışırız.

Peki ya hedef kitleniz? Onlar sizin kalitenizin, hatta varlığınızın farkında mı acaba?

 

360 Derece Ajanslık Hizmeti, işte tam da bu gibi sorular için tasarlanmış bir çözüm anlayışı. “Bütünleşik Pazarlama” ya da “Tam Hizmet” olarak da bilinen yöntem, kurumsal iletişim alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi -ama gerçekten her şeyi- aynı anda ve birbiri ile bağlantılı şekilde başlatıp tek elden yönetebilmenizi sağlıyor.

Stratejik Planlama

Firmanızın ihtiyacını belirlerken sahip olduğunuz avantajları göz önünde tutarak bir tanıtım süreci hazırlarız. Bu süreç sadece bir tanıtım filmi olabileceği gibi tam kapsamlı (fikir, tasarım, üretim ve dağıtımı kapsayan) bir kampanya yönetimi de olabilir.

Yaratıcı Tasarım Geliştirme

İyi bir plan iyi bir fikir ile buluşmalıdır ve iyi bir fikrin de uygulanabilir iyi bir plana ihtiyacı vardır. Çalışmalarımızı bu iki ayağın üzerine kurarız. Yaratıcı bir fikir, iyi bir plan ile birleştiğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkacaktır.

İçerik Üretme

Babil Kulesi olarak 2010 yılından beri tecrübeli ekibiyle 1000’lerce ürün ortaya koymuştur. Grafik tasarımdan, fotoğraf çekimine, üç boyutlu mimari görselleştirmeden tam kapsamlı reklam filmlerine iyi bir projenin neye ihtiyacı varsa.

Reklamın kampanya metninin yazılması, grafik tasarım ile görselleştirilmesi, hareketli mecralar için video prodüksiyonunun gerçekleştirilmesi sonucunda markanızın tüm tanıtım ihtiyaçları birbirini tamamlar ve aynı dili konuşur şekilde hazırlanır. Son olarak yayma sürecinde radyo, televizyon, basılı medya gibi klasik mecralarda veya dijital platformlarda gerekli planlamalar ve satın almalar gerçekleştirilir ve tanıtımlarınız tüketici ile buluşturulur.

Örnek İşlerimiz

Vakit Kaybetmeyin Hemen Teklifinizi Alın!