Gau2014_Banner_2

2014 TANITIM FİLMİ  – GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 3 kıtada yer alan kampüsleri ile uluslararası misyonu doğrultusunda, 79 farklı ülkeden gelen öğrencilerine yüksek standartta eğitim olanakları sunan ve akademik programlarına dünyadaki tanınmış akreditasyon kurumlarından onay alan K.K.T.C.’ nin ilk özel üniversitesidir. Yapmamız gereken, Kıbrıs’ta eğitim almayı ciddi bir seçenek olarak düşündürtmek ve Kıbrıs’ta ki en iyi üniversiteyi tanıtmak için Girne Amerikan üniversitesi için yepyeni bir film yaratmaktı.

 

Tam bir hafta boyunca, farklı bölümlerdeki öğrencilerle röportaj yaparak, Girne’de ki günlük yaşamlarından ve Girne Amerikan Üniversitesi’nde ki akademik ve sosyal yaşam hakkında ne keyif aldıklarını sormakla geçirdik ve bunları beklentileri ile karşılaştırmalarını istedik. Farklı fakültelerde okuyan, farklı ülkelerden gelen öğrencilerden ve eğitimlerinin farklı aşamalarında, lisanstan doktora eğitimini bitirmiş olan öğrenciye kadar konuştuk. Çalışma ortamı, sosyal yaşam, eğitim, arkadaşlık hakkında çok olumlu geri bildirim aldık.

 

Bu film için, prodüksiyon ekibimizle birlikte on gün K.K.T.C ‘de kaldık, röportajları yaptık, havadan, karadan, ve suyun altından üniversitenin çekimlerini gerçekleştirdik. Türkiye’ye döndükten sonra birkaç hafta bilgisayar  başından kalkmadık. Onlarca öğrenci ile röportaj yapmıştık ve filmin post prodüksiyon süreçleri vardı. Animasyonları hazırlandı, seslendirmeleri, müzikleri derken iki dilde filmimiz tamamlandı.

HİZMET

Tanıtım Filmi Fikri, Konsepti
İmaj Tanıtım Filmi

 

Müşteri
Girne Amerikan Üniversitesi, 2014

Girne Amerikan Üniversitesi 2014 Tanıtım Filmi

Girne Amerikan Üniversitesi / 2014 Promotional Film