Tanıtım Fimi Nedir?

Kurumsal tanıtım filmleri, standart ürün, hizmet ve kampanya reklamlarının haricinde kurumu ve kurumun değerlerini, çalışma prensiplerini, çalışma ortamını ve kalite standartlarını sektöre ve tüketiciye aktarmak amacıyla yapılan prodüksiyonlardır.

Tanıtım Filmi

“Hakkımızda” metni yazmak gibi

 

Diğer bir deyişle kurumsal tanıtım filmine sahip olmak, “Hakkımızda” metni yazmak gibidir. Tek farkı şudur: O metinleri çok az insan satır satır okur ama bir kurumsal tanıtım filmini sunumunuzun başına koyduğunuz anda herkes arkasına yaslanıp dikkatle izler. Üstelik, kurumsal tanıtım filmi görsel ve işitsel duyulara da hitap ettiği için sıradan bir metni okumaktan çok daha olumlu ve unutulmaz bir etki yaratır. Bununla da kalmayıp kurumsal tanıtım filminizi kendi web siteniz üzerinden servis edebilir, sosyal medya yoluyla daha fazla insana ulaştırabilirsiniz.

Veee…

 

Babil Kulesi, prodüksiyon alt yapısı ile kurumsal tanıtım filmi hazırlanması konusunda firmalara uzun yıllardır hizmet sağlıyor. Sahip olduğu deneyim sayesinde bir tanıtım filminin çekiminde ihtiyaç duyulabilecek tüm doneleri önceden topluyor ve en uygun çözümü sağlayacak senaryoyu, anlatıcı metnini tasarlıyor. Ardından, çekim yapılacak iş yerinde -fabrika, restoran, ofis…

– çalışma rutinini aksatmayacak ve çalışanlarınızın kişisel haklarını ihlal etmeyecek şekilde bir prodüksiyon planı oluşturuyor. Montaj aşamasından sonra profesyonel seslendirme sanatçıları ile çalışan Babil Kulesi’nden çıkan tanıtım filmi, artık tüm dünyaya isminizi duyurmaya hazır!

Örnek İşlerimiz

Vakit Kaybetmeyin Hemen Teklifinizi Alın!